Saint-Médard shaker

612280

SAINT MEDARD, shaker, nysilver, 1900-tal, Frankrike, Paris, art decostil, höjd 22,5 cm

Smärre slitage

Diverse, Metall

Monter 7

Saint-Médard shaker

Budhistorik (8 bud)
4633461
900
4633460
850
4633460
550
4631866
500
4622354
450

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.