Johannes Olsson oljemålning

612278

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1977, olja på duk, 81x73 cm

Krackleringar, färgbortfall

Rum 3

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
4625334
5 000
4625325
4 800
4625330
4 600
4625325
4 400
4625326
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.