Matbord Nordiska Kompaniet

612273

DAVID ROSÉN, runt matbord, teakfanerad skiva med 1 extra iläggsskiva á 50 cm, pelarunderrede i betsad bok på kryssfot, Nordiska Kompaniet, 1950-/60-tal, höjd ca 74, Ø ca 115, 115 x 165 cm

Bruksslitage, märken repor, smärre fanerbortfall, något vinglig bordsskiva, visst mellanrum mellan bordshalvorna

Möbler, Matbord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matbord Nordiska Kompaniet

Budhistorik (24 bud)
4632206
3 200
4632117
4630143
2 800
4617855
2 600
4630139
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.