Nils Kölare färglitografi

612270

NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad och numrerad N Kölare 89, 84/150, färglitografi, bildyta ca 50x70 cm

Löst blad

Nils Kölare färglitografi
Budhistorik (1 bud)

4624138
2019-02-07 14:58:44

2019-02-07 kl 18:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.