Olle Nyman akvarell

612268

OLLE NYMAN (1909-1999): 3 litografier, signerad Olle Nyman samt EA, samt en 8/120, mått ca 53x43, 60x43, 70x48 cm

Lösa blad

Olle Nyman akvarell

Budhistorik (1 bud)

4637063
2019-02-11 21:59:33

2019-02-14 kl 12:38
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.