Marc Guyard litografi

612264

MARC GUYARD: Komposition, signerad och daterad Marc Guyard 1987, 23/75, litografi, ca 27x45 cm

Fack 41

Marc Guyard litografi
Budhistorik (9 bud)
4637801
650
4637576
600
4637476
550
4637574
500
4637476
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.