Olle Nyman färglitografier

612259

OLLE NYMAN (1909-1999) ): portfölj, "Herdarna, Sex färglitografier till Gabriele d´annunzios dikt med samma namn", signerad Olle Nyman samt numrerad 43/200, mått ca 30x60 cm

smärre bruskslitage

Olle Nyman färglitografier

Budhistorik (2 bud)

4623788
4623786

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.