Mässingspendlar

612244

TAKPENDLAR, 4 stycken, mässing och guleloxerad aluminium, skärmarna med perforeringar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 36, Ø 18 cm

Bruksslitage, viss anlöpning, ej funktionstestade

Belysning, Taklampor, Metall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Mässingspendlar

Budhistorik (17 bud)
4642182
7 200
4641898
7 000
4642179
7 000
4641898
5 800
4641838
5 600

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.