Wilfredo Lam

612242

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): Composition sur fond noir (1953), osignerad, färglitografi, bildmått ca 56x29 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 41

Wilfredo Lam

Budhistorik (1 bud)

4613091
2019-02-03 00:59:57

2019-02-07 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.