Beck & Jung grafik

612239

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Jung 1974, 40/50, serigrafi, 100x100 cm

Beck & Jung grafik

Budhistorik (10 bud)
4641391
850
4640032
4640032
700
4639084
650
4639084
500

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK: