Max Book torrnål

612234

MAX BOOK (född 1953): Omfamning, signerad samt numrerad 5/10, torrnål ca 33x24 cm

Rum 5

Max Book torrnål
Budhistorik (17 bud)
4639633
4639644
4639633
4639632
950
4639628
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.