Matbord engelsk stil

612230

MATBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, skiva i mahogny, ben i betsad björk med två pelarfötter, höjd 75, 173x110 cm, iläggsskiva 87 cm

Ben med lagning. Repor och slitage

Möbler, Matbord

Rum 20

Matbord engelsk stil

Budhistorik (1 bud)

4616504
2019-02-04 16:34:55

2019-02-07 kl 20:56
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.