Alan Green etsning

612221

ALAN GREEN (England, född 1932): "Four squares i angle", färgetsning, signerad och daterad 91, 29/50, ca 30x20 cm

Fack 35

Alan Green etsning
Budhistorik (23 bud)
4639295
3 600
4639293
3 400
4639281
3 200
4639288
3 200
4639281

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.