Carl Fredrik Reuterswärd litografi

612203

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Stearinljus med konstnärsnamn, signerad samt numrerad 5/200, ca 72x52 cm

Fack 46

Budhistorik (14 bud)
4619117
4639921
4619117
1 900
4639889
1 800
4619117

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.