Beck & Jung grafik

612193

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Jung 1974, 12/20, seriegrafi, 100x100 cm

små ytskador

Makadamgatan 11, Helsingborg

Beck & Jung grafik

Budhistorik (13 bud)
4615485
1 600
4635563
4615485
4635559
750
4615485
700

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.