Jakthorn

612192

JAKTHORN, tidigt 1900-tal, koppar med detaljer i mässing, längd ca 30 cm

Åldersrelaterat slitage

Metall, Instrument

Jakthorn

Budhistorik (42 bud)
4619298
6 000
4622535
5 800
4619298
5 600
4622522
5 400
4619298
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.