Sockerkaksform koppar

612190

SOCKERKAKSFORM, koppar, 1800-tal, invändigt förtennad, med upphängningsring, höjd ca 9, diameter 22 cm

Åldersrelaterat slitage

Metall, Koppar, Allmoge, Diverse

Monter 7

Sockerkaksform koppar

Budhistorik (3 bud)

4620587
750
4620586
550
4605079

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.