Hörnskåp 1800-tal empire

612188

HÖRNSKÅP, 2-delat, empire, 1800-talets början, fanérat i mahgony, beslag samt lister i mässing, svärtade fält, kulfötter, höjd 146, 65x42 cm

Senare underdel samt skiva, fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Hörnskåp 1800-tal empire

Budhistorik (8 bud)
4622166
4620498
4620404
1 600
4615553
4609773
450

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.