Soffbord från Offecct

612167

SOFFBORD, skiva i metall, stativ i grön aluminium, Offecct, samtida, etikettmärkt, höjd ca 25, diameter 81 cm

Brukslitage, repor på skivan

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord från Offecct

Budhistorik (6 bud)
4636828
600
4636659
550
4636659
450
4636827
4636659

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.