Harry Wichmann oljemålning

612163

HARRY WICHMANN (1916-1993): Sittande modell med rosa hatt, signerad och daterad Wichmann 79, olja på pannå, ca 16,5x15,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4624289
4624400
4624289
750
4624278
700
4624278
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.