Olle Nordberg oljemålning

612162

OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap med figur med cykel, signerad och daterad Olle Nordberg 58, olja på pannå, ca 37x45 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4623358
4623138
4623012

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.