Skrivbord

612159

SKRIVBORD, 1800-tal, Engand, fanerad med mahogny, beslag i mässing, delvis läder kläddskiva, på hjultrissor, höjd ca 76, 135x75 cm

Slitage, skador, nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 20

Skrivbord

Budhistorik (16 bud)
4622479
4620310
4622472
950
4620310
900
4622380
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.