Bord Folke Ohlsson

612148

FOLKE OHLSSON, "Frisco", bord, 1 par, Tingströms Möbler, 1960-tal, fanérade i teak, brännmärkning, vardera höjd ca 52, 76x53 cm

Smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Bord Folke Ohlsson

Budhistorik (32 bud)
4626225
3 200
4626223
4626218
2 800
4626214
2 600
4626210
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.