Ljusstake, Holm Sørensen & Co

612144

SVEND AAGE HOLM, kandelaber, Holm Sørensen & Co, Danmark, 1960-tal, för fem ljus, märkt Holm Sørensen, Danmark, höjd ca 25, bredd 25 cm

Bruksslitage, nött färg kring stomme

Belysning, Bordslampor, Design

Ljusstake, Holm Sørensen & Co

Budhistorik (1 bud)

4619856
2019-02-05 20:52:31

2019-02-06 kl 10:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.