Bordsspegel

612140

BORDSSPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor, förgylld, höjd ca 77 cm

Slitage, bortfall, senare förgyllning

Speglar

Rum 12

Bordsspegel

Budhistorik (7 bud)
4626614
500
4626601
450
4626612
450
4626601
4620067

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.