Vas Japan tripod 1900-tal

612126

VAS, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, tripod, polykrom dekor, höjd ca 21 cm

Lagningar, sprickor, nagg, krackelering

Orientaliskt, Porslin

Vas Japan tripod 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4626291
2019-02-08 12:00:26

2019-02-08 kl 12:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.