Zdzislaw Salaburski oljemålning

612125

ZDZISLAW SALABURSKI (Polen,1922-2006): Komposition, signerad och daterad Z. Salaburski 1977 a tergo, olja på duk 65x93 cm, signerad och daterad a tergo 1977 Warszawa

PROVINIENS: Desa Works of Modern Art, Foreign Trade Company, etikettmärkt a tergo

Tavelvagn 3

Budhistorik (21 bud)
4626208
5 200
4625761
5 000
4626204
5 000
4625761
4 800
4626203
4 600

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.