Stephen Buckley väggskulptur

612118

STEPHEN BUCKLEY, väggskulptur, bemålat trä, signerad samt daterad 1987, höjd ca 90 cm

Konst, Skulpturer, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Stephen Buckley väggskulptur

Budhistorik (7 bud)
4646298
2 400
4648580
4646298
4645888
1 700
4645887

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.