Spegel

612093

SPEGEL, 18/1900-tal, förgylld samt bemålat i svart, ca 53x54 cm

mindre slitage

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel

Budhistorik (3 bud)

4628615
4627980
4618774

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.