Klackringar 18 k guld

612086

KLACKRINGAR, 2 st., 18 k guld, planslipad svart agat resp. karneol, importstämplad av Hugo Grun & Co AB, Stockholm, årsstämpel saknas resp. Esto Agenturer, Förening U P A, Stockholm 1957, ringstorlekar 21 och 20,5 mm, vikt ca 16,5 g

Stenar med repor

Guld/Smycken

Klackringar 18 k guld

Budhistorik (23 bud)
4627467
3 800
4627094
3 600
4626695
3 400
4626681
3 200
4626497

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.