Samling aktiebrev

612077

SAMLING AKTIEBREV, mm, främst olika amerikanska järnvägsbolag, 1800-1900-tal, många med kuponger, ca 20 lösa blad samt tre ramade

slitage, skador

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Makadamgatan 11, Helsingborg

Samling aktiebrev

Budhistorik (3 bud)

4680796
4679983
4665839

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.