Punschmuggar bägare i silver

612067

PUNSCHMUGGAR, BÄGARE, POKAL, silver, bl a, CGH, MGAB, 1900-tal, höjder ca 3-7 cm, vikt ca 549 g

Slitage, gravyr förekommer

Silver

Punschmuggar bägare i silver

Budhistorik (18 bud)
4617569
4637447
4617569
1 400
4632323
1 300
4617569

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.