Gerda Tirén akvarell

612062

GERDA TIRÉN (1858-1928): "Här är en liten trädgård ...", signerad Gerda Tirén, akvarell/blyerts, ca 59,5x41 cm

Oramad, vikt

Konst, Äldre måleri

Rum 9, Vagga 1

Gerda Tirén akvarell

Budhistorik (4 bud)

4620640
4618150
900
4614996
500
4605908

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.