Sideboard

612061

SIDEBOARD, 1800-talets slut, mahogny fanérad med svart marmor skiva, utdragbar servingsskiva klädd i skinn, bestick låda i kortsidan, 1 dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 97, 133x56 cm

Spricka i marmor skivan, kompletterad, renoverad, slitage, skador på listorna

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Sideboard

Budhistorik (5 bud)
4632930
4632928
650
4625378
450
4620144
4620065

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.