Matbord vit bemålat

612059

MATBORD, 1900-talets andra hälft, vit bemålat i MDF och trä, höjd ca 73, 120+47+47+47x120 cm, 3 iläggsskivor medföljer

Slitage, märken, repor, fläckar

Möbler, Matbord

Rum 6

Matbord vit bemålat

Budhistorik

2019-02-10 kl 15:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.