Per Adalbert

612058

PER ADALBERT, (född 1953): Komposition, signerad och numrerad 37/75, litografi, bladstorlek 90x60 cm

Fack 12

Per Adalbert
Budhistorik (23 bud)
4624113
1 900
4624111
1 800
4624104
1 700
4624097
1 600
4624093

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.