Skåp, 1950-tal

612056

SKÅP, 1950-tal, björk, gångjärn i mässing, med inredning, höjd ca 105, 85x40 cm

Ytskador, nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Skåp, 1950-tal

Budhistorik (14 bud)
4623714
2 400
4623712
4623689
4623707
4623689
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.