Matsalsgrupp 1990-tal

612047

STOLAB, matsalsgrupp, 1990-tal, björk, inklusive bord och 6 stolar, bränmärkta ''Stolab'' och de flesta daterade 1996, sitser klädda i randig tyg, bordetshöjd ca 74, 160+50+50x100 cm, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 7

Matsalsgrupp 1990-tal

Budhistorik (2 bud)

4622310
500
4613245

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.