Per-Åke Persson fotografi

612046

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Cracking", datorredigerat fotografi, print på canvas, á tergo signerad och daterad 2015, ca 50x40 cm, oramad

Fotografi

Fack 46

Per-Åke Persson fotografi

Budhistorik (4 bud)

4621115
550
4617313
500
4614113
4605835

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.