Lucio Fontana

612036

LUCIO FONTANA (Italien, 1899-1968): Concetto Spaziale, 1900-talets mitt, screentryck, oramat blad, bladstorlek 54x42 cm, bladmått 70x50 cm

Krackelering i tryck.

Konst, Grafik, Selected

Visas på begäran

Lucio Fontana
Budhistorik (12 bud)
4622922
3 200
4622154
4621291
4620170
750
4620070
700

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.