Omega herrfickur i 14 k guld

612034

OMEGA, fickur, 14 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, boettnr. 3275551, diameter 48,5 mm, vikt ca 82,5 g, euti

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Omega herrfickur i 14 k guld
Budhistorik (7 bud)
4621034
4617409
2 800
4617408
2 600
4615144
2 400
4614593
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.