Skrivbord 60-tal

612010

SKRIVBORD, 1960-tal, fanerat med teak, en sida med hylla resp lådor, höjd ca 76, 131x65 cm. nyckel finns

Slitage, märken, repor, fläckar, lås kärvar

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 16

Skrivbord 60-tal

Budhistorik (10 bud)
4620833
750
4620832
700
4620830
650
4620828
600
4620760
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.