Blombord koppar

611997

BLOMBORD, koppar, 1900-talets mitt, monterat i metallställning, höjd ca 50, 107x41 cm

Slitage, smärre stötskador

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 5

Blombord koppar

Budhistorik (17 bud)
4628005
3 200
4623343
4623352
2 800
4623343
2 600
4622762
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.