Golvlampa med 3 armar

611996

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, 3 böjbara armar i mässing, träfot, höjd ca 150 cm

Slitage, skade skärmar

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa med 3 armar

Budhistorik (18 bud)
4621513
4621501
4621512
4621501
1 900
4621508
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.