Piedestaler från 1900-talets andra hälft

611984

PIEDESTALER, 2 st., snarlika, 1900-talets andra hälft, förgyllda och bronserade, skivor av marmor, lejontassar, höjd ca 66 vardera

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Budhistorik (32 bud)
4621564
4621553
3 800
4621500
3 600
4621492
3 400
4621489
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.