Byrå Art Deco björk

611981

BYRÅ, fanerad i björk, 1930-tal, Art Deco, fyra lådor, mörkbetsade detaljer, höjd ca 77, 88x45 cm, nyckel (1) medföljer

Smärre fläckar, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel (1) finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå Art Deco björk

Budhistorik (23 bud)
4629892
4629962
4629892
3 800
4629961
3 600
4629892
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.