Luxus plafond

611967

UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, Plafo, plafond, takfäste i vitlackerad plåt samt plast, plastskärm, 1900-/2000-tal, Luxus, diameter ca 54 cm

Bruksspår, märken, repor, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Luxus plafond

Budhistorik (5 bud)
4626389
450
4636062
450
4626389
4635634
4626389

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.