Carl Larsson etsning

611959

CARL LARSSON (1853-1919), "I badkaret",
etsning, 1901, signerad med initialer i blyerts,
I. 29 x 19,5 cm

LITTERATUR: Hjert & Hjert 45

Carl Larsson etsning

Budhistorik (2 bud)

4638651
1 300
4626653

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.