Georges Braque litografi

611900

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris I", monogramsignerad i plåten, 1959, färglitografi, ca 23x7 cm

LITTERATUR: Maeght nr 1032

Fack 14

Georges Braque litografi

Budhistorik (4 bud)

4637036
450
4637034
4626498
4622089

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.