Fernand Leger litografi

611885

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: figurativ komposition med konstruktörer, monogramsignerad i trycket F.L., färglitografi, bildmått ca 28,5x40 cm

Tavelvagn 1

Fernand Leger litografi

Budhistorik (20 bud)
4624719
3 200
4636958
4624719
2 600
4636954
2 400
4624719

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.